Ograniczona odpowiedzialność

Ograniczona odpowiedzialność

Na tej stronie (Automaty Online) możecie znaleźć ogólne informacje dotyczące zawierania zakładów na internecie oraz grania w kasynie i w pokera. Tu przeczytacie także o tym, co aktualnie oferują niektórzy wybrani bukmacherzy oraz kasyna internetowe i na jakich warunkach. Strona ta nie oferuje jednak możliwości zawierania zakładów bądź gry w kasynie. Nie jesteśmy serwisem bukmacherskim ani operatorem kasyna.

Ze względu na to, że jedynie pośredniczymy w przekazywaniu informacji pochodzących od naszych partnerów, to nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ich treść, aktualność, dokładność oraz ewentualne błędy.

Operator tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie straty poniesione w związku z zawieraniem zakładów albo graniem w niektórych propagowanych kasynach internetowych. Instrukcje oraz strategie gry nie gwarantują wygranej w kasynie internetowym, a korzystanie z nich odbywa się wyłącznie na własne ryzyko. Jeżeli jesteście przekonani o tym, że dzięki zawieraniu zakładów czy grze w kasynie będziecie zawsze osiągać zysk, to odwiedźcie sekcję odpowiedzialnego grania i oceńcie wasze uzależnienie od hazardu.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
Book of Ra Deluxe Video slot Novomatic Graj
Crazy fruits Slot Kajot Graj
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slot Novomatic Graj

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się