Sloty do gier Synot

Firma SYNOT jest znaną i uznaną marką w świecie hazardu. Ma za sobą już ponad 20 lat w tym biznesie i chociaż zaczynała jako mała firma z Czech, to dziś jest międzynarodowym holdingiem zatrudniającym ponad 3000 osób.

SYNOT Games to jedna z jej najnowszych dywizji. Pod tą nazwą Synot ukrywa swoją próbę przebicia się na rynku, między takie firmy jak Playtech czy Microgaming oraz chęć dostarczania kasynom gier wysokiej jakości, które znajdą grupę miłośników i zrównają się z legendami takimi jak Book of a albo Sizzling Hot.

Oferta gier jest, jak na stosunkowo młodego dostawcę, dostateczna. W portfolio jednak na razie znajdziesz jedynie automaty do gry i ruletkę. Warto zauważyć, że podobnie jak inne „duże” marki, również SYNOT Games posługuje się w swoich grach dobrze rozpoznawalnym charakterem pisma, a ich gry nie jest trudno odróżnić od gier innych producentów.

Wszystko dzięki specyficznemu opracowaniu graficznemu gier. Zwłaszcza nowe gry, takie jak Africa albo The Wild Job wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Wszystkie gry od firmy Synot są dostępne w rozdzielczości HD, tak więc nie musisz obawiać się, że na większym ekranie będziesz oglądać jedynie powiększone i rozmazane tekstury, jak to często bywa przy starszych grach od innych dostawców.

Dzięki pracy w technologii HTML5, na wszystkich automatach do gry, jak również w ruletkę od firmy SYNOT, możesz spokojnie zagrać nie tylko na klasycznych PC, ale również na tabletach oraz telefonach z systemem operacyjnym iOS i Android.

Wypróbuj za darmo automaty do gier Synot

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się