O nas, Grisio VIP Club

Grisio VIP Club to międzynarodowy zespół, w skład którego wchodzą gracze i zawodowcy ze sfery biznesowej e-hazardu. Stale testujemy sloty do gier, ruletkę, blackjacka i inne gry kasynowe online. Wspólnie oceniamy oferty poszczególnych kasyn na rynku europejskim.

Gracze przede wszystkim zwracają uwagę na różnorodność gier, grywalność, interfejs użytkownika, wsparcie klienta, przejrzystość i wrażenia ogólne. Z kolei nasi zawodowcy zwracają uwagę na bezpieczeństwo, wiarygodność marki i poziom usługi. Następnie w obecności zaproszonych gości wyłaniane i nagradzane są najlepsze.

Podmiotem zarządzającym portalem jest Grisio Ltd. z siedzibą na Seszelach. Więcej informacji uzyskać można na stronie www.grisio.com. Nasz zespół redakcyjny: Emilio Valiota, Jack „Gamblestar”, Stipe Brnas, Shala Zobi oraz inni okazjonalni współpracownicy. Wszelkie publikowane tu treści są chronione prawem autorskim.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
Book of Ra Deluxe Video slot Novomatic Graj
Crazy fruits Slot Kajot Graj
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slot Novomatic Graj

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się