Automaty do gry w trybie multiplayer

Automaty do gry w trybie multiplayer

2014-10-26 10:41:19 -

Twierdzicie, że kasyna już dawno oferowały regularne turnieje przy grze na automatach? Jednak tryb multiplayer nie ma nic wspólnego z turniejami. Turnieje nie łączyły graczy w pełnym tego słowa znaczeniu. W turniejach gracze grają przeciwko sobie i tylko ten najlepszy z nich otrzyma nagrodę.

Inspiracją były prawdopodobnie internetowe gry drużynowe multiplayer (na przykład World of Tanks), w których grupa graczy grała i współpracowała przy osiągnięciu wspólnego celu. W ten sam sposób działają również automaty do gry multiplayer. Gracz ma możliwość utworzenia wirtualnego pokoju, do którego zaprasza swoich przyjaciół oraz innych współgraczy. Gracze w jednym wirtualnym pomieszczeniu grają na tym samym automacie multiplayer. Oprócz możliwości czatowania między sobą, gracze mają swój udział w osiąganiu celu – poskromieniu jackpota czy wielkiej wygranej w rundach bonusowych. Jeżeli jednemu z graczy uda się zyskać darmowy obrót, automatycznie zyskują go wszyscy gracze w pomieszczeniu. Jeżeli jednemu z nich uda się odblokować grę bonusową, to zostanie ona automatycznie odblokowana również wszystkim pozostałym graczom w pomieszczeniu.

Ten typ gier pozwala poprzez zabawę tworzyć związki między graczami i pielęgnować je. Dlatego takie automaty nazywa się automatami społecznościowymi. Najbardziej znanymi automatami multiplayer są automaty od firmy Microgaming, w które możesz zagrać również w kasynie Betway:

  • Multiplayer Playboy Slot
  • Wheel of Wealth
  • Isis Multiplayer
Wypróbuj ulubione gry za darmo
100 Burning Hot Slot Amusnet Graj
9k Yeti Slot Yggdrasil Graj
Berryburst Slot NetEnt Graj