Jak wygrać dużo pieniędzy? Trafić jackpota!

Jak wygrać dużo pieniędzy? Trafić jackpota!

2014-05-16 19:00:41 -

Jak wygrać dużo pieniędzy? Może spróbować szczęścia w Lotto? Zagraj raczej na automatach online. Trafienie jackpota na automacie nie jest aż tak nierealne jak Ci się wydaje. Potwierdza to historia pewnego Szweda, który trafił już swój drugi milionowy jackpot grając w online kasynie Betsson.

Można powiedzieć, że ten człowiek urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Ale może nawet on nie podejrzewał, że coś takiego się stanie zaczynając grę na automatach na internecie . Najpierw w zeszłym roku spadł mu z nieba jeden z największych jackpotów w kasynie Betsson, na żywiołowym automacie Hall of Gods. Ten automat online już dłuższy czas cieszy się dużą popularnością, prawdopodobnie również ze względu na wysoki progresywny jackpot. Ten rośnie w zawrotnym tempie i prawie zawsze przekracza 1 milion euro. A to jest już wysoka suma pieniędzy.

Zagraj na automacie Hall of Gods za darmo
Graj

Aby tego nie było mało, w poniedziałek w nocy, 12. maja 2014, ten sam Szwed zakręcił bębnami na automacie video Arabian Nights i nieczekanie trafił drugi milionowy jackpot w życiu, w wysokości 1 800 000 euro. W tej sytuacji możemy jedynie pogratulować i mieć nadzieję, że następnym razem szczęście uśmiechnie się właśnie do nas.

Jak zareagował szczęśliwy gracz? Zaraz po swoim drugim zwycięstwie powiedział: „To jest niewiarygodne”. I żartem dodał: „Możliwe, że jackpot w Hall of Gods będzie moim następnym”. Czemu nie. Przecież aktualna wysokość jackpotu wynosi już prawie 7 000 000 euro.

Jak często padnie jackpot w kasynie online?

Jeżeli myślisz, że trafienie jackpota w kasynie online jest wydarzeniem wyjątkowym to się mylisz. Tylko w tym tygodniu w kasynie Betsson padły od razu dwa milionowe jackpoty, ten drugi w wysokości 3,307,177 SEK, przy grze na automacie New Orleans przez telefon komórkowy.

Czy w dalszym ciągu zastanawiasz się jak zdobyć dużo pieniędzy w Lotto?

W następnym artykule możesz przeczytać o tym dlaczego trafienie jackpotu jest o wiele bardziej prawdopodobne od wygranej w Lotto.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
100 Burning Hot Slot Amusnet Graj
9k Yeti Slot Yggdrasil Graj
Berryburst Slot NetEnt Graj