Obroty za darmo, free spiny

Obroty za darmo, free spiny

2016-05-16 12:01:44 - Braňo "Ace"

Free spiny albo, jeśli wolisz, darmowe obroty to nieustannie ciesząca się popularnością atrakcja we wszystkich kasynach online. Chodzi tu o popularny bonus, który nie wymaga od Ciebie żadnej wpłaty. Po prostu dostaniesz od kasyna możliwość wykonania kilku obrotów bębnami na automatach (lub kołem na ruletce) za darmo. Jeżeli podczas bonusowych obrotów coś wygrasz, będzie to Twoja realna wygrana. Jeżeli nie, to nic nie tracisz. Nie przeznaczyłeś na grę ani grosza.

Obroty za darmo jako bonus rejestracyjny

Na stronach kasyn znajdziesz bardzo dużo bonusów powitalnych. Najczęściej jednak potrzeba wiele wysiłku i pieniędzy, aby zyskać bonus interesujący i naprawdę korzystny. Istnieją również bonusy, które są mało skomplikowane, szybkie i łatwo dostępne. Jednym z takich bonusów są właśnie obroty za darmo – free spins. Chodzi tu o popularny bonus, który najczęściej dostajesz od razu po rejestracji, bez wpłaty, jako tzw. bonus rejestracyjny.

Darmowe obroty na nowych automatach do gry

Kasyna często wykorzystują darmowe obroty jako promocję przy uruchamianiu nowych automatów do gier czy też innych gier kasynowych. No, bo czy istnieje lepszy sposób na zwrócenie uwagi na nową grę niż zaoferowanie możliwości wypróbowania jej za darmo? I oczywiście, jak to przy darmowych obrotach bywa – Twoje wygrane będą prawdziwe.

Free spiny zyskane w grze

Kolejnym sposobem, aby dostać free spiny, jest zyskanie ich bezpośrednio podczas gry w konkretną grę wrzutową. W tym przypadku bonusy jednak różnią się od siebie, bo związane są one z regułami automatu, w który grasz. Najczęściej free spiny otrzymasz wykręcając wcześniej ustaloną kombinację symboli (np. Wild symbols). Miłym bonusem przy tych obrotach (które grasz za darmo) bywa również zwielokrotnienie wszystkich wygranych. Możesz w ten sposób wykręcić niezłe sumki. Wszystko zależy od konkretnego automatu – wiele z nich zamiast wspólnego jackpotu wykorzystuje właśnie free spiny oraz zwielokrotnianie wygranych jako główną atrakcję, która może przynieść wysokie wygrane.

Co dodać na koniec?

Jeżeli chcesz przy grze trochę zaoszczędzić, sprawdź dokładnie jakie bonusy oferują kasyna przy rejestracji. Obserwuj również wszystkie nowości w ciągu roku, bo free spiny możesz przecież zyskać każdego dnia. Jeżeli będziesz miał trochę szczęścia, to dzięki obrotom za darmo możesz wygrać naprawdę niemałe kwoty pieniędzy.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
100 Burning Hot Slot Amusnet Graj
9k Yeti Slot Yggdrasil Graj
Berryburst Slot NetEnt Graj