Jak grać w sloty - porady

Jak grać w sloty - porady

2015-05-08 18:02:46 - Braňo "Ace"

Wielu ludzi - wliczając w to prawdziwych znawców - będzie chciało przekonać cię, że grając na automatach zawsze przegrywasz. Nie zniechęcaj się. W żadnym wypadku nie jest to prawda! Oczywiście jest to nieco trudniejsze, niż w przypadku innych gier kasynowych, ale jeśli naprawdę tego chcesz - możesz wygrać wielkie pieniądze! Niektórzy gracze stale utrzymują się na plusie.

Oczekiwanie na wygraną podczas gry na slotach jest po prostu niesamowite, zwłaszcza, że dynamika gry i adrenalina sprawiają, że twoje doświadczenia są bardziej intensywne.

Oczywiście musisz coś wygrać. Samokontrola i przygotowanie to podstawa. Nie potrzebujesz cudownej strategii gry. Ważne jest, by wiedzieć jak grać i pozostać na plusie. Jest kilka trików, aby to osiągnąć. Oto one:

1. Na początku graj za darmo

Z początku gra wydaje się dziwna, prawda? Tak, ale zważ na nasze słowa! Najpierw wypróbuj grę. W każdym dobrym kasynie możesz bezpłatnie zagrać w najlepsze gry - ot tak dla zabawy. Nie zarobisz na tym, ale istotne jest, by dowiedzieć się, jak grać w konkretną grę. Umożliwi ci to zrozumienie zasad, którymi rządzi się gra, bez ponoszenia kosztów nierozsądnych decyzji. Dowiedz się jak grać w każdą grę - nawet jeśli wydaje ci się zbliżona do innej.

2. Szansa wygranej

95% - to liczba, na którą powinieneś zwrócić uwagę, zanim w ogóle zaczniesz grę na slocie. Szansa oczywiście określana jest przez tę liczbę. Trzymaj się z daleka od wszystkiego poniżej tej wartości - nie daj się skusić nawet na wysokie bonusy. Racjonalne decyzje to podstawa.

3. Sloty do gier z progresywnym jackpotem

Jeśli zainteresowała cię jakaś gra, a szanse wygranej są wysokie, graj na automatach z progresywnym jackpotem. Oznacza to, że więcej slotów do gier jest połączonych, w związku z czym jackpot rośnie szybciej. Pamiętaj jednak, że kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Wyższe stawki to większe szanse na wygraną. Jeśli urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą, możesz wygrać nawet przy niewielkich kwotach, chociaż jest to mało prawdopodobne.

4. Ograniczenia

Wyznacz sobie dzienną kwotę, jaką możesz zainwestować w grę - swój nieprzekraczalny limit. Nie trać głowy, myśl i trzymaj się ustaleń. Dynamika i tempo gier slotowych może sprawić, że zapomnisz o rzeczywistości. Uważaj, by nie paść ofiarą ich ponętnych mocy. Jeśli nie idzie ci zbyt dobrze i wydałeś wszystkie pieniądze, pozostań na tym i zrób sobie przerwę. Wygrasz innym razem.

5. Nie staraj się natychmiast wygrać pieniędzy, które przegrałeś

Jest to ściśle powiązane z punktem 4. Nigdy, przenigdy - mówimy poważnie - nie staraj się tego samego dnia odzyskać utraconych pieniędzy, gdy przekroczyłeś limit. Wpadniesz w błędne koło bez wyjścia - pod koniec odkryjesz, że twoja przegrana jest katastrofalna. Każdy zwycięzca musi przegrać i wyciągnąć z tego naukę. Fortuna uśmiechnie się również do ciebie, ale nie próbuj za nią gonić, gdy brakuje ci szczęścia.

6. Wykorzystuj wszystkie bonusy

Inwestuj wszystkie pieniądze jedynie wtedy, gdy musisz. Staraj się maksymalnie wykorzystywać bonusy oferowane przez kasyna. Nie wahaj się zmienić kasyna, by uzyskać bonus powitalny. Programy lojalnościowe są również atrakcyjne, chociaż mniej osiągalne dla przeciętnych graczy. Łatwiej dostać bonus powitalny. Spróbuj! Śledź regularnie wszystkie promocje oferowane przez kasyna. Wiedz, co dzieje się wokół ciebie! Losowania, konkursy i darmowe obroty są twoją szansą na wygraną.

7. Zwracaj uwagę na gorące i zimne sloty do gier

Na naszej stronie sprawdzaj ikony informujące o gorących i zimnych automatach do gier. Dowiesz się, czy dany automat wypłacił większą sumę pieniędzy (gorący) czy mniejszą (zimny). Oczywiście najlepiej grać na gorących automatach i starać się skorzystać z ich „fali szczodrości”, chociaż niektórzy gracze specjalizują się w grze na zimnych slotach, wierząc, że to oni je „splądrują”. Od ciebie zależy, którą strategię obierzesz.

8. Sloty to zabawa

Gra. Nic ponad to. Nie staraj się traktować gry na slotach jako „pełnoetatowej pracy”, która zapewni ci stałe źródło dochodu. Sloty do gier nie działają w ten sposób. Możesz utrzymać się na plusie obstawiając zakłady. W mniejszym stopniu jest to możliwe w kasynie. Statystyki odnośnie slotów mówią coś innego. W związku z tym nie jest dobrze spodziewać się po nich cudów. Chodzi przede wszystkim o szczęście. Nie pozwól wmówić sobie, że jest inaczej.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
100 Burning Hot Slot Amusnet Graj
9k Yeti Slot Yggdrasil Graj
Berryburst Slot NetEnt Graj