Różnica między automatami online a tradycyjnymi

Różnica między automatami online a tradycyjnymi

2013-06-13 16:43:39 -

Myślisz, że różnica między automatami online, a tymi w realnym kasynie jest niewarta wspomnienia? I tu się mylisz. Istnieje kilka podstawowych różnic, z którymi powinieneś się zapoznać przed rozpoczęciem gry na automacie tradycyjnym, jak i tym online.

Wskaźnik wypłaty – Payouts

Wartość payout określa możliwości wygranych na automacie. Im wyższa jego wartość, tym większa szansa że automat wysypie wygraną. W automatach online wartość payout jest o wiele wyższa niż w tych mechanicznych. W niektórych kasynach różnica między wartościami payout w wersji online i tradycyjnej może osiągnąć nawet 23% na korzyść gry online. A to jest już znaczący wpływ na szczęście w grze.

Bonusy lojalnościowe

Przychodząc do tradycyjnego kasyna nie oczekuj, że ktoś zaproponuje Ci jakieś bonusy zupełnie za darmo. Inna sytuacja jest w przypadku kasyn online, które nieustannie muszą walczyć o klienta i ich utrzymanie. Wystarczy się zarejestrować i już możesz wybierać z szerokiego wachlarza bonusowych usług. Co kasyno, to inna oferta bonusowa.

Nieograniczone możliwości gry

Najbardziej zauważalną różnicą i największą zaletą automatów online jest to, że możesz w nie grać kiedykolwiek. Nie musisz się ubierać i iść do oddalonego dziesiątki kilometrów kasyna w innym mieście, aby zagrać na automatach. Niektórzy z Was powiedzą, że nic nie jest w stanie zastąpić uczucia rosnącego poziomu adrenaliny w momencie rozkręcania prawdziwego automatu. I mają rację. Ale dlaczego by nie połączyć obu przyjemności? W domu możesz ćwiczyć taktykę i strategię na swoim ulubionym automacie on-line, a następnie spróbować swoich umiejętności w prawdziwym kasynie.

Ogromne współdzielone jackpoty na automatach do gry

Czy kiedykolwiek słyszałeś o jackpocie wartym milion w prawdziwym kasynie? Jak często pada nagroda główna albo jackpot w loterii krajowej? W kasynach internetowych możesz znaleźć setki tysięcy jackpotów, które wypadają w sposób regularny, a ich wartości mogą przyprawić o zawrót głowy. Istnieje wiele wypowiedzi zwycięzców, którzy opisują przeżycia związane z wygraniem jackpota wartego milion.

Wspaniała grafika w najnowszych automatach video online

W grze na automatach do gry w sloty video (video sloty) w kasynach internetowych nie chodzi jedynie o kręcenie bębnami. Gra dostarcza niezapomnianych przeżyć dzięki zastosowaniu niesamowitej grafiki, wysokiej jakości dźwięku oraz dzięki tajemniczym historiom opowiadanym podczas gry. Zaawansowanie najnowszych gier na slotach video zaspokoi wszystkie oczekiwania. Podczas gry, gracz zostaje powoli wciągnięty w fabułę, w której może śledzić losy głównego bohatera i grać o fantastyczne nagrody w wielu bonusowych spinach. Zdobycie jackpotu łączy się z przejściem całej fabuły i, podobnie jak główny bohater, odniesieniem zwycięstwa na końcu gry.

Graj w kasyne online
Betsafe
Wypróbuj ulubione gry za darmo
100 Burning Hot Slot Amusnet Graj
9k Yeti Slot Yggdrasil Graj
Berryburst Slot NetEnt Graj