Straszne automaty do gry

Straszne automaty do gry za darmo

Zdarzają się sytuacje, w których niejako łakniemy strachu, który wyzwala w nas w tym momencie tajemnicze uczucie podniecenia i od razu podnosi się poziom adrenaliny. Oczywiście jego intensywność w grach kasynowych nie może być porównywana z prawdziwą, ale i tak gry o tematyce grozy przyciągają uwagę tak samo, jak horrory czy thrillery. To wdzięczny temat dla dostawców, a takiej gry nie może zabraknąć w portfolio żadnego z nich. Dzięki temu bębny pełne demonów, wampirów, potworów, duchów i ghuli trafiają do naszych kasyn online.

Te upiorne automaty online są zawsze ubrane w ciemny strój, a samo wejście do gry lub jej obramowanie wygląda przerażająco. Nie mówiąc już o symbolach czy animacjach. Oprócz samych potworów, na bębnach pojawiają się tajemnicze symbole, broń czy bohaterowie, którzy walczą z potworami. Mroczną atmosferę uzupełnia upiorna muzyka i efekty dźwiękowe, które w tego typu grach robią szczególne wrażenie, momentami gry wręcz przyprawiają o dreszcze.

Automaty wampiryczne są najbardziej popularne, więc zapewne znasz z kasyn online takie gry jak Blood (Apollo Games), Blood Suckers II (NetEnt) lub The Vampires (Endorphina). Z tych piekielnych gracze lubią gry online Hell Mania (Synot Games) oraz Devil's Number (Red Tiger). Naprawdę napiętą atmosferę można poczuć na automatach Exorcist (Betinsight Games), Mythic Maiden (NetEnt) oraz Wolf Hunters (Yggdrasil), gdzie można polować na demony i wilkołaki. Jednak w niektórych kasynach internetowych możemy znaleźć ten motyw również w bardziej przyjemnej, można powiedzieć nawet wesołej formie, co stworzyło dość ciekawą, ale przede wszystkim rozrywkową mieszankę. Studio e-gaming eksperymentowało z tym typem automatów tworząc gry Nightmare Squad i After Dark, które zdążyły już zdobyć popularność wśród wielu graczy nie tylko w Europie Środkowej.

Kręć bębnami strasznych automatów za darmo

Ale dość gadania - te gry trzeba przeżyć samemu. Przejrzyj więc naszą listę i wypróbuj je w trybie darmowej gry. Wybierz tę, która najbardziej Cię przeraża, a następnie spróbuj zakręcić nią na prawdziwe pieniądze w kasynie i razem z potworami możesz złapać jakieś fajne nagrody.