Dracula
Typ gry Slot wideo
Format obrazu 16:9 (panoramiczny)
Typ bębna obrotowy
Bębny 5 bębnów, 4 rzędy, 40 linii wypłat (stałe)
Współczynnik zwrotu 96,6%
Stawka minimalna 0,20€
Stawka maksymalna 200€
Cechy gry Darmowe obroty, symbole Wild, Stacked Wilds, Stacked Symbols, funkcja Bat

Uwielbiamy nowe wersje klasyków, a Dracula z pewnością do nich należy. Wystarczy jedno spojrzenie i staje się jasne, że to dzieło szwedzkiego giganta - NetEnt. Gra posiada bardzo profesjonalną oprawę audiowizualną, więc jeśli lubisz efekty specjalne, zdecydowanie warto się nią zainteresować. Podczas tworzenia gry inspiracją dla NetEnt był klasyczny film o wampirach z roku 1931 - firma uzyskała nawet stosowne pozwolenia od Universal Pictures.

Gra Dracula to klasyczny slot wideo z 5 bębnami, 4 rzędami i 40 liniami wypłat. W grze dostępne są oczywiście Free Spiny, a dokładnie 10 obrotów. Zawiera ona również symbole Wild, Stacked Wilds i specjalną funkcję Bat.

Symbole Wild pojawiają się wyłącznie w grze głównej na bębnach 2 i 4. Jeśli na bębnie 2 pojawi się kompletny symbol Draculi (pełny symbol zajmuje 3 pola) i jednocześnie symbol Lady na bębnie 4, aktywuje się gra bonusowa, w której do dyspozycji jest 10 darmowych obrotów. Jeśli uda ci się uzyskać bonusowe darmowe spiny, symbol Wild zmienia się na Stacked Wild, który zasadniczo posiada takie same cechy jak symbol Wild, ale może zmienić do 3 symboli na środkowym bębnie.

Funkcja Bat uruchamia się losowo podczas gry, a pojawia się maksymalnie jeden raz na obrót. Gdy jest ona aktywna, pojawia się nietoperz i siada na obracających się bębnach. Nietoperza symbolizuje warstwa na bębnie. Pola, na których ostatecznie siadają nietoperze, zostają uaktywnione i zamienione na identyczne symbole. W czasie gry podstawowej pojawia się od 4 do 12 nietoperzy, a podczas darmowych obrotów do 20.

Gra jest bardzo prosta i intuicyjna - nawet dla początkujących. Draculę można znaleźć w każdym dobrym kasynie - również u nas możesz ją bezpłatnie wypróbować.

Przygodowe automaty online

Inne sloty do gier od Net Entertainment

Wypróbuj nowe gry i popularne sloty online za darmo
Ariana Video slot Microgaming Graj
Big Bad Wolf Video slot Quickspin Graj
Cat Queen Video slot Playtech Graj
Game of Thrones Video slot Microgaming Graj
Khepri Video slot Leander Games Graj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video slot Novomatic Graj
Merlin's Millions Video slot NextGen Gaming Graj
Rocky Video slot Playtech Graj
Book of Ra Deluxe Video slot Novomatic Graj
Crazy fruits Slot Kajot Graj
Dolphin’s Pearl Deluxe Video slot Novomatic Graj
Kong Video slot Playtech Graj
Mega Moolah Video slot Microgaming Graj
Sizzling hot deluxe Slot Novomatic Graj

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się