Big Bass Bonanza
Graj w slot Big Bass Bonanza na prawdziwe pieniądze w kasynie Betsson.
Graj i wygrywaj
Autor gry: Pragmatic Play
Motyw automatu: Automat ze świata podwodnego, Automat ze zweirzętami
Walce: 5 walców, 3 rzędy
Linie wygrywające: 10
Zwrot (RTP): 96,71 %
Zmienność:
Wersja mobilna: Tak
Inne cechy gry: symbole Wild, symbole Scatter, freespiny, mnożnik wygranych, autoplay, tryb turbo

Wesołe połowy

Chwyć wędkę i ruszaj na ryby! Po Clown Fish czy Bass Boss mamy dla Was kolejny przysmak z podwodnego świata. Big Bass Bonanza od Pragmatic Play to bardzo przyjemny automat do gry z ładną kreskówkową grafiką, wesołą muzyką i świetnymi bonusowymi opcjami złapania ciekawych okazów.

Big Bass Bonanza to 5-bębnowy automat z 3 rzędami i 10 liniami wygrywającymi. Nie jest to dużo, ale wystarczy, żeby dobrze się bawić. Cała gra toczy się pod wodą na lazurowym tle, bębny otoczone są bąbelkami. Statyczne tło było dla nas niewielkim rozczarowaniem. Spodziewaliśmy się, że ocean będzie tętnił życiem. Są tu jednak animacje, które możesz wyłączyć w ustawieniach, aby oszczędzać baterię.

Zwycięskie kombinacje obowiązują od lewej do prawej strony i aby wygrać, musisz wykręcić co najmniej 3 identyczne symbole. Zwycięskie kombinacje pięciu takich samych symboli dają wygrane od 5x do 10x zakładu w przypadku symboli o niskiej wartości lub od 20x do 200x zakładu w przypadku symboli o wysokiej wartości.

Darmowe spiny

Co ciekawe, choć automat Big Bass Bonanza ma kilka bonusów, wszystko, co najważniejsze, dzieje się tylko w grze Freespin, a nie w grze podstawowej. Szczerzący się brodaty rybak tosymbol Wild, który tradycyjnie zastępuje brakujące symbole w zwycięskich kombinacjach. Ale uważaj, może to zrobić tylko podczas trwania darmowych spinów. Otrzymasz je, jeśli podczas standardowej gry trafisz co najmniej trzy symbole Scatter w dowolnym miejscu na bębnach. Jeśli wykręcisz pięć z nich, otrzymasz aż 20 darmowych spinów. Podczas ich trwania, na bębnach lądują ryby o różnej wartości pieniężnej, ale tylko rybak może je złapać. Oznacza to, że jeśli podczas darmowego obrotu na bębnach pojawi się rybak i kilka symboli ryb, wszystko zostanie dodane do Twojego konta gracza. I na koniec najważniejsza rzecz.

Każdy odkryty symbol rybaka zostanie zapisany w rzędzie na bębnach, dzięki czemu możesz zdobyć dodatkowe darmowe spiny i wygrać mnożniki. Możesz odebrać maksymalnie 30 dodatkowych darmowych spinów i mnożnik x10. Trzeba by wtedy stopniowo uzbierać 12 rybaków.

Big Bass Bonanza Jackpot Play z progresywnym jackpotem

Czy znalazłeś w ofercie kasyna grę Big Bass Bonanza z dodatkiem Jackpot Play? Nie martw się, nie chodzi tu o inną grę o podobnej nazwie. Zasady i funkcje bonusowe będą dokładnie takie same, z tą tylko różnicą - w takiej grze będziesz miał okazję zagrać o któryś z poziomów lokalnego jackpota progresywnego na automatach Pragmatic Play.

Wędkowanie na Big Bass Bonanza także za pośrednictwem telefonu komórkowego

Automat Big Bass Bonanza w ogóle nie jest skomplikowany. Sterowanie i ustawienia są jasne, bonusy i funkcje specjalne są całkiem zrozumiałe. Dotarcie do części gry z darmowymi spinami jest ekscytującym wyzwaniem i jest warte wysiłku. Łowić ryby możesz na przykład w kasynie internetowym Betsson. Gra jest doskonale zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, o czym świadczy chociażby wspomniana funkcja wyłączania animacji w celu oszczędności baterii.

Automaty z podwodnego świata

Inne sloty do gier od Pragmatic Play