Gates of Olympus
Graj w slot Gates of Olympus na prawdziwe pieniądze w kasynie Betsafe.
Graj i wygrywaj
Autor gry: Pragmatic Play
Motyw automatu: Mitologia grecka, niekonwencjonalny automat alternatywny
Data wydania: Luty 2021
Walce: 6 walców, 5 rzędów
Linie wygrywające: Bez linii wygrywających, minimalnie 8 symboli w dowolnym miejscu na walcach
Zwrot (RTP): 96,50 %
Zmienność: 5/5 (wysoka)
Wersja mobilna: Tak
Inne cechy gry: System kaskadowy, symbole Scatter, freespiny, zakup freespinów, mnożniki wygranych, autoplay, tryb turbo

Za bramami Olimpu

Od czasu do czasu producenci automatów do gier tworzą tytuły, które natychmiast zyskują uznanie na całym świecie. Pragmatic Play ma ich całkiem sporo, w tym grę Sweet Bonanza. A teraz mamy kolejny. Zapukaj do drzwi greckich bogów na automacie Gates of Olympus, za którymi ukryte są oszałamiające wygrane.

Chociaż w przeszłości wszyscy widzieliśmy już wiele automatów o tematyce starożytnej Grecji, automat Gates of Olympus to miła niespodzianka. Jest innowacyjnie, wciągająco, świeżo i dynamicznie. Grafika ma niebiański wygląd, akcja gry toczy się na pięknej górze Olimp, czyli w przestronnym domu Zeusa, boga wszystkich bogów. Dźwięki i muzyka są chwytliwe, czasem kojące, innym razem porywające. Jest to idealna zatem mieszanka dla starożytnego greckiego automatu.

Automat online Gates of Olympus to niekonwencjonalny automat do gry. Nie dlatego, że ma 6 bębnów i 5 rzędów. I nawet nie dlatego, że działa w systemie kaskadowym, co oznacza, że symbole nie kręcą się na bębnach, ale spadają. Powodem są zwycięskie linie. Zapomnij o klasycznych. Aby wygrać, musisz odkryć co najmniej 8 identycznych symboli, niezależnie od ich pozycji. Po zwycięskim spinie, zwycięskie symbole z automatu znikają, a w ich miejscach pojawiają się nowe. W ten sposób możesz odnieść kilka zwycięstw z rzędu.

Bonusy i funkcje specjalne Gates of Olympus

Kluczem do przekroczenia bram Olimpu jest symbol Scatter. A tym jest sam Zeus. Jeśli odkryjesz go, co najmniej 4 razy, aktywujesz aż 15 darmowych spinów. Jeśli Ci się to nie uda, zalecamy aktywację specjalnej funkcji Ante bet. Zwiększenie zakładu o 25%, zwiększa szansę na trafienie symboli Scatter o 50%. Całkiem fajna sprawa, nieprawdaż?

Jeśli nawet po tym działaniu, nie będziesz mieć tyle szczęścia i nie trafisz wymaganej liczby Scatterów, istnieje jeszcze inna możliwość zdobycia darmowych spinów. Podobnie jak w przypadku Caribean Anne po prostu możesz je kupić. Będzie Cię to kosztować 100-krotność zakładu, ale tą stratę będziesz mógł bardzo łatwo odrobić podczas darmowych spinów. Od razu jednak musimy dodać, że ta funkcja może nie być dostępna w niektórych krajach, gdzie zakup bonusów ze wzgledów prawnych jest zakazany.

Kolejną interesującą funkcją jest Mnożnik, który pojawia się zarówno w grze podstawowej, jak i w grze z darmowymi spinami. Mnożniki wprowadzają do gry okrągłe klejnoty w różnych kolorach. A ich wartości wahają się od x2 aż do x500. Działa to w ten sposób, że jeśli podczas zwycięskiego spinu na ekranie wyświetli się symbol mnożnika, całkowity mnożnik zsumuje się z tym symbolem lub kilkoma symbolami, a następnie wygrana zostanie pomnożona przez liczbę całkowitą.

Wypróbuj Gates of Olympus najpierw za darmo

Mitologia grecka i jej bogowie mają głęboki wpływ na wiele aspektów współczesnej kultury. Możemy ją znaleźć w filmie, literaturze, sztuce, a nawet automatach do gry online. Możesz także wypróbować grę Gates of Olympus u nas za darmo. A gdy już ją dobrze poznasz, spróbuj szczęścia za prawdziwe pieniądze w w kasynie online Betsafe. Wierzymy, że bogowie greccy okażą się dla Ciebie bardzo łaskawi.

Automaty z magią i mitologią

Inne sloty do gier od Pragmatic Play