Fire'n'Hot
Graj w slot Fire'n'Hot na prawdziwe pieniądze w kasynie ZetCasino.
Graj i wygrywaj
Autor gry: Tom Horn
Motyw przewodni automatu do gry: Automaty owocowe
Data wydania:
Bębny: 5 cylindrów, 3 rzędy
Linie wypłat: 5
Zyskowność (RTP): 95,74%
Zmienność: 3/5 (średnia)
Wersja mobilna: Tak
Inne cechy gry: Symbol Wild, symbol Scatter, Gamble (ryzyko), gra automatyczna

Automat owocowy Fire 'n' Hot

Z automatami owocowymi stanowiącymi największą część oferty gier w kasynach online, sytuacja jest złożona. Wiele z tych automatów owocowych jest podobnych lub wręcz identycznych, inne zaskakują innowacjami i nowoczesnymi funkcjami. Przed uruchomieniem automatu online Fire 'n' Hot firmy Tom Horn mieliśmy nadzieję na szaloną rozrywkę z funkcjami specjalnymi i sowitymi wygranymi. Co prawda po jakimś czasie odnieśliśmy kilka przyzwoitych zwycięstw, ale widowisko było raczej skromne. Dlatego polecamy ten automat w kategorii graczy szukających absolutnego klasyka.

Podobnie jak El Dorado Treasure ,automat online Fire 'n' Hot ma 5 bębnów, 3 rzędy i tylko 5 linii wypłat. Są one stałe i nie można ich zmienić. Jest to owocowy klasyk, a bębny obracają się z symbolami wiśni, cytryn, pomarańczy, śliwek, winogron i melona. Tworzenie zwycięskich kombinacji to również klasyka. Muszą one składać się z co najmniej trzech identycznych symboli, zaczynających się na pierwszym bębnie po lewej stronie i kontynuować w przeciwnym kierunku.

Wygrane za symbole są przyzwoite, a najwyższa jest oczywiście za zwycięską kombinację 5 symboli. Na przykład, 5 arbuzów da Ci 120-krotność Twojego zakładu. Wszystkim symbolom owoców towarzyszy czerwona siódemka, która przyznaje 20-, 200- i 800-krotność kwoty zakładu. A to już niezła wygrana.

Słabsze wyposażenie bonusowe automatu

Wygląd i muzyka slotu Fire 'n' Hot wygląda i brzmi elementarnie, autorzy z Tom Horn Gaming najwyraźniej nie poświęcili tym funkcjom zbyt wiele czasu. Byliśmy więc ciekawi, jakie bonusy oferuje gra. Nie oczekujcie żadnych fanfar z naszej strony. Tylko klasyczne symbole bonusowe Wild i Scatter pomogą Ci zdobyć wyższe wygrane.

Dzikim symbolem jest złota siódemka o nazwie Wild. Zastępuje brakujące symbole w wygrywających kombinacjach. Szkoda jednak, że ten bonusowy symbol nie może samodzielnie stworzyć zwycięskiej kombinacji, jak to ma miejsce na przykład w automacie FruitiXX.

Symbolem Scatter jest żółta gwiazda, znana również jako symbol Mystery. Po pokazaniu trzech, czterech lub pięciu żółtych gwiazdek aktywowana zostaje funkcja bonusowa. Podczas gry wybierasz jedną gwiazdę i klikasz na nią. Następnie zmienia się na inny symbol, na który zmieniają się również pozostałe żółte gwiazdy. W ten sposób kombinacja zostanie nagrodzona zgodnie z tabelą wypłat, niezależnie od tego, czy znajduje się ona na linii wypłat, czy nie.

Po każdej wygranej możesz kliknąć na opcję Gamble i spróbować podwoić ją kilka razy. Na automacie Fire 'n' Hot nie znajdziesz jednak żadnych nowoczesnych i wyrafinowanych bonusowych minigier ani specjalnych symboli i funkcji. Jeżeli lubisz owocowy motyw, ale szukasz znacznie ciekawszej funkcji bonusowej, wypróbuj automat Ice Bar 27 z funkcją Mystery, mnożnikami wygranych i ponownymi obrotami.

Graj w Fire 'n' Hot wszędzie, na komórce

5-bębnowy automat Fire 'n' Hot dostępny jest również w wersji mobilnej, z tymi samymi zasadami co wersja desktopowa. Mimo, że nie posiada tak rozbudowanej funkcji bonusowej, rozrywka jest dosyć szybka i w tym automacie w ogóle nam to nie przeszkadzało. Możesz skorzystać z opcji demo, aby się z automatem zapoznać.

Owocowe automaty

Inne sloty do gier od Tom Horn