Owocowe automaty

Owocowe automaty za darmo

Gdy powiemy automaty do gry, to co Ci pierwsze przychodzi do głowy? No przecież nic innego, jak tylko jednoręki bandyta z symbolami owoców. Żaden inny motyw nie jest tak popularny, jak właśnie owoce.

Może jest tak dlatego, że każdy lubi owoce. Jabłka, gruszki, pomarańcze, banany, a także czereśnie, no kto by odmówił? Kto mógłby oprzeć się kuszącemu, soczystemu owocu, które na dodatek może przynieść nam wysoką wygraną? Źródłem popularności owocowych automatów może być również fakt, że były to pierwsze automaty retro, przy których siedzieli głównie starsi gracze. Kiedyś bowiem te migoczące skrzynie do gry w restauracjach i barach były w 99% oparte na tematyce owocowej.

Nawet teraz owoce nie straciły swojej magicznej mocy. Jeśli spojrzysz na ofertę dowolnego dostawcy gier, niezależnie od tego czy są to wielkie korporacje takie jak Microgaming, NETENT, Playtech albo Kajot, czy też zupełnie małe początkujące start-up’y, „owocówki” posiada w ofercie dosłownie każdy.

Do ogromnej popularności przyczynia się też to, że mowa tu o najprostszym chyba automacie jaki kiedykolwiek istniał. Chociaż stare maszyny z trzema walcami obecnie są już rzadkością, a częściej spotkać można 5-walcowe automaty owocowe, to nadal gra na nich to nic trudnego. Owocowe automaty nie oferują wielu gier bonusowych ani skomplikowanych reguł czy długiej nauki zasad gry. Ich idea to możliwość szybkiego rozpoczącia gry, nawet przez początkującego gracza, dzięki szybko przyswajalnym i prostym zasadom. A z tym ciężko konkurować.

Zagraj na owocowych automatach za darmo

Czy Ty również pragniesz trochę powspominać, a może po prostu chcesz tylko sprawdzić jak smakuje zabawa na automatach do gry? Wypróbuj u nas owocowe automaty za darmo, a jeśli gra będzie Ci się podobać, to możesz spróbować zagrać również na nich w realnym kasynie.