Fruit Machine 27
Graj w slot Fruit Machine 27 na prawdziwe pieniądze w kasynie Kajot.
Graj i wygrywaj
Typ gry Slot wideo
Format obrazu 4:3
Typ bębna Obrotowy
Walce 3 walce, 3 rzędy, 27 wygrywających linii
Stawka minimalna 0,10 €
Stawka maksymalna 10 €
Inne cechy gry podwójna wygrana, joker, atrakcyjne punkty bonusowe, gambling

Gra wrzutowa dla miłośników klasyki

Czy Ty też z rozrzewnieniem wspominasz czasy, kiedy z żetonem w dłoni dumnie kroczyłeś w stronę starego automatu stojącego w rogu z myślą i nadzieją, że za chwilę zostaniesz królem hazardu? Jeśli tak, to z pewnością musisz spróbować choć chwilę pograć na klasycznej grze wrzutowej Fruit Machine 27. Na pierwszy rzut oka chodzi o klasyczną kopię starych 3-walcowych automatów, jednak numer w nazwie wskazuje, że za prostą formą wizualną musi się ukrywać coś więcej.

Owocowy automat „Fruit Machine 27“, wspomnienie dawnej epoki

Fruit Machine 27 to wspaniała gra retro od Xatronic (stworzona również na automaty Kajot), w którą możesz zagrać online. Chodzi tu o prosty 3-walcowy automat, który jednak oferuje aż 27 wygrywających linii. Każdy walec ma trzy rzędy, z trzema symbolami a celem jest stworzenie zwycięskiej kombinacji z trzeba identycznymi symbolami. Szanse są całkiem spore, gdyż do wyniku ostatecznego liczy się aż 9 niezależnych wyników.

Automat do gry Fruit Machine 27 to przyjemna podróż w czasie. Przyzwoita grafika z bardzo łatwą obsługą. Jedyną rzeczą w opracowaniu audio-wizualnym, którą można jej wytknąć są dźwięki. Chociaż są one utrzymane w przyjemnym stylu retro, to po prostu „ranią“ uszy i po paru grach będziesz chciał je wyłączyć. Jest to jednak tylko mało istotny szczegół.

Dużo możliwości wygranej

Do dyspozycji jest 6 owocowych symboli i jeden symbol specjalny, tzw. joker. Trzeba wziąć pod uwagę to, że każdy symbol ma swoją własną wartość. Najniższą wygraną zapewni Ci trójka czereśni, tylko pojedyńcze zwielokrotnienie gry, potem są cytryny (podwojenie), pomarańcze (potrojenie), śliwki (4 razy), arbuzy (7 razy) i winogrona (10 razy). Nie zapominajmy o jokerze. Symbol ten jest najcenniejszy. Nie dość, że zastępuje dowolny symbol, to jeszcze należy do grupy symboli zwycięskich. Jeśli trafisz trzech jokerów w jednej linii, to zyskasz wysokość swojej stawki pomnożoną przez 80.

Za każdy symbol jokera ponad to zyskujesz punkty bonusowe. Punkty są sumowane, a ich wartość pomnaża kolejną wygraną. Swoją wygraną możesz urozmaicić jeszcze w inny sposób. Na końcu każdej zwycięskiej rundy masz możliwość spróbowania trybu hazardowego, w którym masz szansę zyskać podwojenie wygranej w kolejnej grze, ale możesz też wszystko stracić.

Gra za darmo i za pieniądze

W grę zagrasz nie tylko online na komputerze, ale również w aplikacji mobilnej. Grać możesz w sposób klasyczny za pieniądze (w grze zmieniają się na punkty) albo możesz trenować i bawić się w nieskończoność za darmo. Minimalna stawka to 10 punktów, co odpowiada kwocie 10 eurocentów. Oczywiście obowiązuje klasyczna relacja, im więcej postawisz, tym więcej możesz wygrać, przy czym w jednej rundzie możesz postawić wyżej wymienionych dziesięć, dwadzieścia, pięćdziesiąt, sto, dwieście, pięćset albo tysiąc punktów.

Szkoda, że Fruit Machine 27 nie oferuje progresywnych jackpotów, po części jednak ten niedostatek równoważy ciekawy stały jackpot, a przede wszystkim możliwość szybkiego jego wygrania, bo w tej grze zwycięskich kombinacji jest naprawdę bardzo dużo.

W następujących kasynach znajdziesz gry kasynowe Kajot Games:

Kajot Bonus powitalny: 300 EUR Graj i wygrywaj

Owocowe automaty

Inne sloty do gier od Kajot Games