Gems Bonanza
Online gra Gems Bonanza za darmo
Gra za darmo jest tymczasowo niedostępna. Spróbuj później albo zagraj w nią w kasynie Betsson.
Graj w slot Gems Bonanza na prawdziwe pieniądze w kasynie Betsson.
Graj i wygrywaj
Autor gry: Pragmatic Play
Motyw automatu: Alternatywny automat z kamieniami szlachetnymi
Data wydania: Październik 2020
Walce: 8 walców, 8 rzędów
Linie wygrywające: bez linii wygrywających, zwycięskie klastry
Zwrot (RTP): 96,55 %
Zmienność: 5/5 (wysoka)
Wersja mobilna: Tak
Inne cechy gry: system kaskadowy, symbole wild, funkcje specjalne: Nuclear, Wild Gem, Square, Colossal Symbol a Lucky Wilds, Gold Fever, mnożniki wygranych, tryb turbo

Jeśli szukasz alternatywy dla zwykłych automatów, wypróbuj Gems Bonanza od Pragmatic Play. Wkrocz do tajemniczego królestwa azteckich świątyń i błyszczących klejnotów, odkryj ruiny starożytnej cywilizacji pełnymi ukrytych drogocennych kamieni.

Automat online Gems Bonanza ma 8 bębnów, 8 rzędów i wykorzystuje system kaskadowy. Nie ma ustalonej liczby linii wygrywających. Podobnie jak w Vault of Anubis wygrywasz, jeśli trafisz co najmniej 5 takich samych symboli w jednym klastrze. Po przyznaniu wygranej, wszystkie zwycięskie symbole znikają, a dzięki funkcji kaskadowej na bębny spadają nowe, wypełniając puste przestrzenie. Na bębnach pojawiają się drogocenne kamienie w różnych kolorach. Najwyższą wartość ze wszystkich ma czerwony kamień szlachetny.

Specjalne symbole na walcach automatu

Automat online Gems Bonanza zachwyci Cię wieloma specjalnymi symbolami i funkcjami. Nie może zabraknąć symbolu Wild, który jednak nie pojawia się na bębnach podczas gry podstawowej. Wchodzi do gry tylko podczas funkcji Wild Gem lub Lucky Wilds, których zasadę od razu wyjaśnimy. Zwróć uwagę, że podczas gry podstawowej za losowymi symbolami pojawiają się kolorowe znaczniki. Jeśli uda Ci się uzyskać wygrywający klaster w miejscu znacznika, aktywujesz jeden z pięciu bonusów:

  • Funkcja Nuclear (kolor niebieski) usuwa wszystkie symbole z gry i zastępuje je nowymi.
  • Funkcja Wild Gem (kolor różowy) losowo wybiera jeden typ symbolu i zamienia go w symbole Wild.
  • Funkcja Squares (kolor brązowy) dodaje losową liczbę identycznych symboli 2x2 do pola gry.
  • Funkcja Colossal Symbol (kolor czerwony) dodaje do bębnów symbol o losowym rozmiarze 3x3, 4x4 lub 5x5.
  • Funkcja Lucky Wilds (kolor zielony) dodaje do bębnów losową liczbę symboli Wild, minimalnie 5 i maksymalnie 15.

Przez całą grę aktywny jest licznik Gold Fever (Złota Gorączka), który rejestruje wszystkie wygrane. Każdy zwycięski symbol usunięty z automatu Gems Bonanza, jest rejestrowany przez ten licznik. Po zebraniu 114 symboli, aktywujesz specjalną funkcję Gold Fever i masz do dyspozycji wszystkie 5 wyżej wymienionych bonusów. Dodatkowo, pierwszy poziom Gorączki Złota dodaje mnożnik wygranej x2. Stopniowo możesz awansować do 5 poziomu z mnożnikiem x10.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że automaty od Pragmatic Play umożliwiają zakup darmowych spinów lub bonusów w trakcie gry (funkcja nie jest dostępna we wszystkich krajach). Aktywacja Gorączki Złota może być bardzo kusząca, jednak często wymaga sporo cierpliwości. Jest na to jednak prostszy sposób. Za aktywację bonusu po prostu zapłacisz. I to niemało. Będzie Cię to kosztować dokładnie 100-krotność zakładu, więc warto to dokładnie przemyśleć.

Zagraj w automacie Gems Bonanza w kasynie online

Świetnie bawiliśmy się z automatem Gems Bonanza w polskim kasynie online Betsson I to dzięki dobrej grafice, przyjemnej muzyce i ciekawym animacjom. Aktywowanie Gold Fever w zwykły sposób było dla nas wyzwaniem, ale kiedy nam się już udało, naprawdę się opłaciło. Automat co chwilę eksploduje różnymi funkcjami specjalnymi. Spróbuj sam i zobacz, czy spodoba Ci się tak jak nam.

Alternatywne automaty

Inne sloty do gier od Pragmatic Play