Khepri

Khepri


Ocena: Grisio VIP Club Leander Games
Graj w slot Khepri na prawdziwe pieniądze w kasynie Betsafe.
Graj i wygrywaj
Typ gry Slot wideo
Format obrazu 16:9 (panoramiczny)
Typ bębna Obrotowy
Bębny 5 bębnów, 243 linie wypłat
Współczynnik zwrotu 94,95 %
Stawka minimalna 0,30 €
Stawka maksymalna 150 €
Cechy gry Darmowe spiny, symbole Wild i Scatter, zwielokrotnienie Wild

Starożytny Egipt fascynował wielu od czasów, cóż, starożytnych. Biorąc pod uwagę ilość gier slotowych wideo z egipskimi motywami, fascynuje on również graczy. W końcu wielu dostawców lokuje swoje gry w tym okresie. Leander wpisuje się w ten trend, zagłębiając się w czasy starożytne w swojej najnowszej grze slotowej: Khepri – The Eternal God.

Szczerze mówiąc, w kwestii grafiki po grze nie należy spodziewać się zbyt wiele. Elementy graficzne są proste, co jednak nie oznacza, że są złe. Jeśli nie interesuje cię Egipt, piramidy i hieroglify, nie zainteresuje cię również oprawa graficzna.

Na szczęście sama gra jest zdecydowanie lepsza. Khepri to 5-bębnowy slot z 243 możliwymi wygrywającymi kombinacjami. Oznacza to wiele dróg do wygranej, a do tego dochodzą specjalne funkcje.

Główną atrakcją gry jest „wędrujący” symbol Wild. W grze przyjmuje on postać czczonego przez Egipcjan żuka, Skarabeusza. Funkcja aktywuje się wraz z każdym zatrzymaniem się Skarabeusza na ekranie. W następnej rundzie symbol przemieszcza się w losowe miejsce i przyznaje darmowe spiny. Kręcisz za darmo do momentu, gdy Skarabeusz sfrunie z ekranu.

Co lepsze, gdy Skarabeusz pojawi się w danej pozycji dwukrotnie lub częściej, twoje wygrane ulegają zwielokrotnieniu. Mnożnik ten dotyczy wszystkich wygranych w danej rundzie.

To niewiele, ale funkcji tej nie spotyka się zbyt często, więc z pewnością automat zapewni ci przez jakiś czas zabawę. Zalecamy wyłączenie muzyki, ponieważ jest ona straszliwie monotonna i na dłuższą metę może grać na nerwach.

Całościowo oceniamy Kherpi jako przeciętny automat. Jednak gra się w niego z łatwością, nie musząc uczyć się jego wszystkich głównych funkcji.

Pustynne automaty

Inne sloty do gier od Leander Games