Cat Queen
Typ gry Automat do gry
Format obrazu 4:3
Typ bębna Obrotowy
Walce 5 walców, 40 wygrywających linii
Współczynnik zwrotu 93.6 %
Stawka minimalna 0,01 €
Stawka maksymalna 20 €
Inne cechy gry Obroty za darmo, zastępowanie symboli jokerem (Wild), symbol scatter, multiplier wild, gamble

Gier slotowych o tematyce starożytnego Egiptu z pewnością nie brakuje i natrafienie na coś świeżego i oryginalnego w tym gatunku, jest już praktycznie niemożliwe. Firmie Playtech jednak odwagi nigdy nie brakowało, a więc i tym razem próbuje ona przebić się na rynku ze swoim automatem do gier online Cat Queen pełnym egipskich bogów, faraonów, królowych i piramid.

A true beauty to behold

Automaty do gry od firmy Playtech to maszyny, przy których nie oszczędza się na wartościach produkcyjnych. Również Cat Queen wygląda dobrze. Grafika wprawdzie na pierwszy rzut oka nie jest aż tak dopracowana, jak przy licencjonowanych grach z Marvel universe, ale z pewnością można mówić o wyższym poziomie i to nie tylko w grupie „egipskich“ automatów. Dźwięk, na przykład, jest wyjątkowo dobry a ci, którym na nim zależy, będą zadowoleni. Muzyka jest dobrze dobrana, a dźwięki wygranych przyjemne i pozytywne.

Gra uboższa w funkcje

W rzeczywistości chodzi tu o zwykły 5-walcowy automat z 4 rzędami i 40 liniami wygrywającymi. Zapomnij o jakichkolwiek nowoczesnych funkcjach czy też progresywnych jackpotach. Jest to czysta klasyka. Motyw już wspominaliśmy – starożytny Egipt. Na poszczególnych symbolach znajdziesz takich bogów jak Set, Bastet albo Horus + symbole, które są nieodłącznie związane z Egiptem czyli krzyż egipski Ankh, oko Horusa i oczywiście Skarabeusz. Należy również wspomnieć faraona, który jest symbolem zapewniającym najwyższe wygrane.

Oprócz symboli klasycznych, gracz może jeszcze trafić na Symbol Wild, który ukaże obrazek Cat Queen, a w wygrywającej linii zastępuje dowolny symbol, oprócz symbolu Scatter. Symbolem Scatter jest piramida i jeśli uda Ci się trafić symbol Scatter 3, 4, albo 5 razy na jednym ekranie, to otrzymasz, tak przez wszystkich lubiane, free spiny (łącznie z bonusami możesz mieć aż 30 free spinów), a w zależności od ilości symboli na walcach również bonus finansowy jako dodatek do wygranej.

Specyficzną funkcją jest tzw. DOUBLE. Z funkcji tej możesz skorzystać w przypadku wygranej, jeśli chcesz ją podwoić. Wystarczy wylosować kartę, która będzie wyższa niż karta krupiera. Szansa to zatem 50 na 50. Radzimy jednak ostrożność przy zastosowaniu tej funkcji. Poza tym, automat nie oferuje już nic takiego. Warto może jeszcze wspomnieć o funkcji TURBO, która wyraźnie przyspieszy Twoją grę (dostępna tylko w niektórych krajach).

Podsumowanie automatu Cat Queen – klasyka, ale zbyt mało muzyki

Ciężko będzie podsumować ten automat do gry. Z jednej strony automat Cat Queen od firmy Playtech oferuje dopracowany i piękny interfejs, z wyjątkowym dźwiękiem, z drugiej jednak strony nie znajdziesz tu nic poza tym. Funkcji bonusowych jest za mało. Jeżeli jednak jesteś miłośnikiem klasycznych automatów i zależy Ci na stronie wizualnej, to z pewnością musisz spróbować gry na tym automacie. Bardzo możliwe, że Ci się spodoba.

Pustynne automaty

Inne sloty do gier od Playtech