Desert Treasure
Game Type Video Slot Game
Aspect Ratio 4:3
Reel Type Spinning Reels
Walce 5 walców, 20 wygrywających linii
Return to Player 97 %
Min bet €0.01
Max bet €5
Game features Obroty za darmo, zastępowanie symboli jokerem (Wild), symbol scatter, 3 x multiplier wild, bonus click me

Motyw pustyni na automatach widzieliśmy w kasynach już wiele razy. Desert Treasure jest więc w ciężkiej sytuacji, jeśli chce przyciągnąć graczy, bo nie do końca wiemy, czy ma co im zaoferować. Zacznijmy jednak od początku.

Jeśli lubisz przygody Lawrence‘a z Arabii to prawdopodobnie spodoba Ci się automat Desert Treasure. My jednak, szczerze powiedziawszy, mamy już trochę dość tego piasku w kasynach. Autorem gry jest firma Playtech, który już w swoim własnym portfolio ma podobnych automatów bardzo dużo.

Automat z dawnych czasów

Desert Treasure to automat do gry online z pięcioma walcami i 20 liniami wygrywającymi. Od czasu swojej premiery minęło już kilka lat, co widać po jego stronie wizualnej. Grafika, chociaż urozmaicona, czasy świetności ma już za sobą, a dźwięki są bardzo proste. Muzyki w ogóle nie ma.

Obrazki na walcach są związane z pustynną przygodą, do której dołączasz włączając grę. Niższe symbole prezentują bogatą faunę egipską, na tych wyższych znajdują się obrazki oazy, wielbłąda oraz jednookiego, handlarza pustynnego.

Tradycyjne bonusy specjalne

Oprócz zwykłych symboli, gra oferuje również symbole specjalne. Klasyczny bonus wild jest reprezentowany przez kobrę królewską, a w swojej linii zastępuje dowolny symbol (oprócz symbolu scatter i bonusu). Jeśli takich symboli znajduje się w linii 2 albo więcej, to wraz z wygraną zyskujesz dodatkowo niezły bonus.

Symbol scatter jest przedstawiony za pomocą czarnowłosej księżniczki. Wygrane scatter są pomnażone przez stawkę całkowitą i doliczane do wygranych z linii. Jeśli na ekranie wyświetli się jednocześnie 3 albo więcej symboli scatter, zyskujesz dodatkowo 10 obrotów za darmo. Oprócz bonusu, każda wygrana w bezpłatnych obrotach zostaje potrojona.

Wyjątkową atrakcją jest tzw. Bonus. Symbol ten jest reprezentowny przez obrazek mapy i jeśli uda Ci się wykręcić od 3 do 5 takich symboli w dowolnej aktywnej linii wygrywającej, to włączy się runda bonusowa. W rundzie tej, pustynny handlarz zaoferuje Ci do wyboru kilka skarbów. Tylko od Ciebie zależy co wybierzesz.

Podsumowanie automatu do gry Desert Treasure

No i to jest wszystko. Mało? Dużo? Chyba jednak trochę za mało. Jeśli szukasz szybkiej i nieskomplikowanej rozrywki, to może ta gra Ci wystarczy. Automat Desert Treasure polecamy przede wszystkim tym, którzy nie szukają skomplikowanych gier, ale chcą grać szybko i w prosty sposób. Jeśli ponad to jesteś miłośnikiem tematyki pustynnej, to prawdopodobnie znajdziesz to, czego szukasz. Pozostali pewnie spróbują czegoś innego.

Pustynne automaty

Inne sloty do gier od Playtech