Battle of the Gods
Game Type Gra video z motywem greckiej mitologii
Aspect Ratio 4:3
Reel Type Spinning Reels
Reels 5 walców i 25 zwycięskich linii
Return to Player 94,04 %
Min bet €0,01
Max bet €1250
Game features zastępowanie zwycięskich symboli dżokerem, darmowe spiny, gra bonusowa, pomnażanie wygranych, jackpot

Mitologia grecka nie należy do tematów, które wzbudzają entuzjazm na lekcjach historii. Należy jednak przyznać, że wszystkie te „boskie“ spory, zdrady i wojny kryją w sobie wiele niezwykłych opowieści, które można wykorzystać.

I właśnie Playtech wykorzystał jedną z nich i bardzo dobrze opracował, tworząc automat online Battle of Gods. Historia o tym, jak Zeus przepędził swojego ojca, władcę tytanów, ma w sobie wszystko co najważniejsze. Gra, której motywem wiodącym jest walka ojca z synem, z pewnością jest warta uwagi.

Wspaniały wygląd gry

Wygląd gry jest naprawdę cudowny i perfekcyjnie buduje atmosferę spektakularnej walki między bogami i tytanami. Grafika, jak również dźwięki są bardzo mroczne, a wszystkie postacie na symbolach, mają właściwy „ziarnisty“ wygląd. Ani przez chwilę nie wątpisz w to, że właśnie znalazłeś się w centrum walki, która zadecyduje o losie antycznych niebios. Ze względu na korzystanie z ciemniejszych kolorów, czasem mieliśmy jednak problem z identyfikacją wykręcanych symboli.

Nie martw się, automat Battle of the Gods wcale nie jest skomplikowany, choć na początku może się takim wydawać. Mowa tu o klasyku, który zawiera wszystko to, co lubisz – 5 walców i 25 zwycięskich linii, symbole scatter i wild + ulubione free spiny. Ciekawostką jest to, że automat nie zawiera symboli literowych. Na obrazkach znajdują się tylko bogowie (niebieski kolor) albo tytani (czerwony kolor).

Gry bonusowe i niekończące się free spiny w Battle of the Gods

Symbol Wild w Battle of the Gods zastępuje dowolny symbol na walcach, z wyjątkiem symbolu scatter. Jeśli symbol Wild wykręcisz na walcach 2 albo więcej razy, to zyskujesz bonus. W przypadku pięciu symboli wild w jednej grze, wygrywasz jackpot.

Pomnożyć wygraną pomoże Ci również specjalna fukcja bonusowa X-Feature. Ta zostanie aktywowana tylko wtedy, gdy niebieskie symbole bogów zajmą 5 pozycji w kształcie X na walcach 2, 3 i 4. W tym przypadku od razu wygrywasz 5-ciokrotność stawki całkowitej, która zostanie doliczona do wygranych z linii i symboli scatter. Ta fukcja jest jednak dostępna tylko w grze głównej, w bonusowych free spinach jej nie otrzymasz.

Symbole scatter, które przedstawiają antyczne świątynie, w grze Battle of the Gods służą do uzyskania free spinów. Do ich aktywacji musisz wykręcić na walcach 3 albo więcej symboli scatter. Jeśli Ci się to uda, zostanie aktywowany specjalny Gods mode. Podczas jego trwania na wszystkich walcach wyświetlane są jedynie niebieskie symbole bogów, a do dyspozycji dostajesz nieskończenie wiele obrotów za darmo. Ale uwaga, niekończące się free spiny trwają tylko do momentu, w którym na środkowym walcu nie wypadnie symbol Extra Wild.

Jak tylko się to stanie, przechodzisz do kolejnego specjalnego trybu Titan mode i choć otrzymujesz ponownie do dyspozycji obroty za darmo, jest już ich tylko 8. Ponownie jednak możesz na środkowym walcu wykręcić symbol Extra Wild, dzięki któremu powrócisz do trybu God mode i znowu zagrasz za darmo w nieskończoność.

Wypróbuj Battle of The Gods za darmo

Automat do gry online Battle of the Gods oferuje bardzo przyjemne wrażenia z gry. Doznania jeszcze dodatkowo wzmacnia grafika gry, która jest zachwycająca i pozwala w pełni przeżywać walki bogów. Fajnie, że tak jak w inne gry od firmy Playtech, również w grę Battle of the Gods, możesz zagrać za darmo i sprawdzić czy Ci się spodoba, tak jak nam. Zagraj i przekonaj się sam.

Automaty z magią i mitologią

Inne sloty do gier od Playtech