Sloty do gier Playtech

Wypróbuj za darmo automaty do gier Playtech

Firma Playtech powstała w 1999 roku w mieście Tatru w Estonii i po prawie 20-stu latach swojej działalności stała się jednym z największych dostawców oprogramowania online dla kasyn.

Początki Playtech-u nie były łatwe. Z biegiem czasu firma się jednak umocniła. Od 2006 roku można ją znaleźć na Londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, a także kupić jej akcje. W 2016 roku eksperci oszacowali wartość firmy na 3,6 miliardy dolarów.

Software, który Playtech opracowuje specjalnie dla automatów online, jest uważany za jeden z najlepszych na świecie. Oferuje on wiele możliwości indywidualnych ustawień konta, jak i samych gier. Dobrą reputację i tytuł najbazpieczniejszego oprogramowania na rynku utrzymuje już długi czas. Obecnie aplikacje od Playtech-u znajdziesz w tysiącach kasyn online na całym świecie.

Jeżeli chodzi o same automaty do gier, to Playtech w swoim portfoliu ma ich już ponad 200. Firma osiągnęła wielki sukces podpisując wyłączną umowę o współpracy ze studiem Marvel, która umożliwiła jej jako jedynej tworzyć gry z motywem komiksów Marvela. Jedynie na automatach Playtech możesz wygrywać z postaciami z komiksów X-Men, Fantastic Four czy też Incredible Hulk.

Obecnie firma prowadzi 13 swoich oddziałów na całym świecie i zatrudnia około 5000 osób. Na początku 2017 roku w Rydze, na Łotwie, firma otworzyła największe kasyno LIVE na świecie o powierzchnii całkowitej sięgającej aż 8500 metrów kwadratowych, czym ponownie zagrała na nosie swojemu wielkiemu konkurentowi firmie Microgaming.