Football Rules
Typ gry automat do gry o tematyce piłkarskiej
Format obrazu 4:3
Typ bębna Obrotowy
Bębny 5-walcowy automat do gry z 25 zwycięskimi liniami
Współczynnik zwrotu 97,1 %
Stawka minimalna 0,01 €
Stawka maksymalna 250 €
Cechy gry Symbol Wild, Minigry aktywujące free spiny z pomnażaniem wygranych

Piłka nożna to światowy fenomen i dlatego nie dziwi fakt, że jest ona jednym z najpopularniejszych tematów gier hazardowych. Może będziesz zaskoczony, ale znalezienie dobrej jakości gry z tym motywem, nie jest wcale takie proste. Dlatego właśnie, każdy automat do gry o tematyce piłkarskiej ma wielką szansę stać się hitem. Automat online Football rules nie należy do wyjątków, jednak nie jesteśmy pewni, czy mu się to udało.

Football rules to automat online od firmy Playtech, która ma swoich wiernych graczy już od roku 2013. Oprócz tego, że gra dotyka tematu piłki nożnej, to jej bezdyskusyjną zaletą jest prostota. Jeśli bowiem szukasz dopracowanej grafiki, szerokiej gamy gier bonusowych albo specjalnych opcji rozgrywki, będziesz rozczarowany. Football rules nic takiego nie oferuje. W grze postawiono na absolutną prostotę.

Prosty sportowy automat do gry

Mowa tu o klasycznym walcowym automacie do gry z 25 zwycięskimi liniami. Wszyscy fanatycy piłki nożnej na pewno będą zadowoleni, że autorzy próbowali umieścić symbolikę piłkarską wszędzie tam, gdzie to możliwe. Tak więc, zamiast nieciekawych obrazków liter czy kart na poszczególnych obrazkach, masz tu koszulki, bramkarza, sędziego (który wygląda jak Pierluigi Collina) oraz, rzecz jasna, piłkę nożną. To są oczywiście tylko symbole podstawowe.

Symbole specjalne oczywiście również są związane z piłką nożną. Symbol Wild przedstawia obrazek wiwatującego kibica, na obrazku symbolu scatter jest stadion, no a symbol bonusowy reprezentuje piłkarz z pucharem dla zwycięzcy Mistrzostw świata. Trochę jednak szkoda, że symbole Wild i Scatter nie oferują żadnej gry bonusowej. Gdyby nie napis scatter i wild, to nie byłoby nawet wiadomo, że to symbole specjalne.

Mało gier bonusowych

Jedynym bonusem, który realnie możesz wykręcić, są free spiny. Obroty za darmo zyskasz w specjalnej minigrze. Najpierw jednak musisz wykręcić symbole Bonus na pierwszym i piątym walcu. Jeśli Ci się to uda, to przejdziesz do minigry. W niej czekają na Ciebie dwa zadania. W pierwszej rundzie wybierasz sobie piłkę, a Twój wybór zdecyduje o tym, ile darmowych obrotów zyskasz. W kolejnej rundzie Twoim zadaniem będzie wykonanie rzutu karnego i strzelenie gola. Do wyboru masz sześć kierunków i jeśli odniesiesz sukces i piłka wpadnie do bramki, to wtedy zobaczysz wartość mnożnika, który zostanie użyty przy pomnażaniu Twoich wygranych w obrotach za darmo.

Werdykt – w grę Football rules najpierw zagraj za darmo

Cóż, to jest już wszystko. Prostota i rzeczowość – właśnie te cechy najlepiej charakteryzują automat do gry Football rules. Dla miłośników piłki nożnej będzie to przyjemna powinność, przy której sobie odpoczną. Pozostałym graczom nie oferuje zbyt wiele. Z pewnością jednak powinieneś go chociaż spróbować. Tak samo jak wielu innych bezpłatnych automatów do gry, na których możesz sobie u nas zagrać. I kto wie, może ta gra sprawi, że Ty również staniesz się wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Ole, ole, ole, ole, nie damy się ...

Sportowe automaty do gry

Inne sloty do gier od Playtech