Frankie Dettori’s Magic 7

Frankie Dettori’s Magic 7


Ocena: Grisio VIP Club Playtech
Typ gry Slot wideo
Format obrazu 4:3
Typ bębna Obrotowy
Bębny 5 walców, 25 zwycięskich linii
Współczynnik zwrotu 96 %
Stawka minimalna 0.01 €
Stawka maksymalna 125 €
Cechy gry obroty za darmo, zastępowanie symboli dżokerami, autoplay, bonus, gamble, minigames

Spotkać automat o tematyce, która nie powtórzyła się już setki razy w innych grach, to naprawdę miłe i odświeżające uczucie. Wyścigi konne z pewnością nie należą do tematów odgrzewanych wiele razy, tak więc gra Frankie Dettori’s Magic Seven od firmy Playtech ma wielką szansę na przyciągnięcie graczy. I nie szkodzi, że nie masz pojęcia o tym, że Frankie Dettori był sławnym dżokejem, a konie lubisz co najwyżej na kanapce w formie salami.Chodzi przecież o zwycięstwo.

Automat, którego wygląd mógłby być lepszy

Niestety, również Playtech uwierzył w to, że chodzi tylko o zwycięstwo. Nie da się zaprzeczyć, że wygląd gry pozostawia wiele do życzenia. Gra może nie jest brzydka, ale wygląda jak by była tworzona na kolanie, od niechcenia. Grafika jest, grzecznie mówiąc, surowa, o większych szczegółach można zapomnieć. Dźwięk również nie robi pozytywnego wrażenia. Muzyka jest nudna, a resztę efektów nawet ciężko nam sobie przypomnieć, ale nie były chyba jakieś szczególnie irytujące.

Co prawda, o wyglądzie gry łatwo można zapomnieć, jeśli gra jest dobra i potrafi wciągnąć nas samą rozgrywką. Niestety automat online Frankie Dettori nie oferuje zbyt wiele ani w tej kwestii. Jeśli oczekujesz ciekawych wariantów gry albo ciekawych bonusów, prawdopodobnie będziesz rozczarowany. Ponownie, są one co najwyżej przeciętne.

Gry bonusowe Frankie Dettori’s Magic Seven

W grach bonusowych czyha klasyka. Symbole Wild i Scatter + jeden specjalny Magic Seven Bonus.

Zacznijmy od symbolu Wild. Symbol ten zastępuje dowolny inny symbol, oprócz bonusowych. Trochę nas zaskoczyło, że na symbolu widnieje Frankie Dettori, co może samo w sobie nie jest takie dziwne, ale jego podobizna widnieje również na dwóch innych zwykłych symbolach. A ponieważ zdjęcia nie różnią się zbytnio od siebie, to w sumie nie wiadomo czy wykręcono symbol Wild czy coś innego.

Symbol Scatter już jest na szczęście w porządku. Przedstawia on logo gry, tak więc w tym przypadku pomyłka nie grozi. Jeśli Ci się uda i na walcach wykręcisz 3 albo więcej symboli scatter naraz, dostaniesz się do specjalnej minigry Free Games Race. Jak sama nazwa wskazuje, weźmiesz udział w wyścigu koni. Twoim zadaniem będzie postawić na właściwego konia. Po dokonaniu wyboru, obejrzysz krótkie wyścigi. W zależności od tego, jak zakończy się wyścig, otrzymasz nagrodę. Jeśli Twój koń wygrał, to otrzymasz 35 obrotów za darmo, jeśli dobiegł na drugim miejscu, to do dyspozycji będziesz miał 15 bezpłatnych obrotów, a jeśli przybiegł na trzecim miejscu, to możesz skorzystać z 10 freespins.

Ostatnią opcją specjalną jest Magic Seven Bonus. Otrzymasz go, jeśli na pierwszym i piątym walcu wykręcisz jednocześnie symbole specjalne Bonus. Jeśli Ci się to uda, dostaniesz się do minigry, w której przed sobą będziesz miał tor wyścigowy rozdzielony na kilka sekcji. Twoim zadaniem będziesz wybrać kilka sekcji, które ukrywają różne zwycięskie kwoty. Jeśli będziesz miał szczęście, trafisz rówinież na trofea. W tej sytuacji najpierw obejrzysz krótki filmik o jednym z wielkich zwycięstw Dettori’ego, a następnie zostaniesz nagrodzony wyższym mnożnikiem wygranej.

A jeśli wydaje Ci się, że za mało wygrałeś, to swoją wygraną możesz (nie tylko) po bonusowej grze pomnożyć również poprzez popularną funkcję gamble, gdzie Twoim zadaniem będzie wybranie najwyższej karty z dostępnych.

Spróbuj raczej najpierw zagrać w tą grę za darmo

Grać czy nie grać? Jeśli mamy być szczerzy, to mamy wątpliwości. Jednak jeśli masz już po dziurki w nosie wszystkich tych automatów z owocami czy też gier pustynnych, ten automat może okazać się przyjemną zmianą. Spróbuj Frankie Dettori’s Magic Seven za darmo bez rejestracji i przekonaj się sam. Jednak nie oczekuj zbyt wiele. Już wielokrotnie to wspominaliśmy i powtórzymy jeszcze raz - jest to gra przeciętna. Nic strasznego, ale też niż extra. Zagraj na automacie za darmo i sprawdź czy Ci się spodoba.

Sportowe automaty do gry

Inne sloty do gier od Playtech