The Mummy
Typ gry Kultowy automat dla fanów filmu Mumia
Format obrazu 4:3
Typ bębna Obrotowy
Walce 5 walców, 25 linii wygrywających (paylines)
Współczynnik zwrotu 96,8 %
Stawka minimalna 1,25 €
Stawka maksymalna 25 €
Inne cechy gry dżoker, rozszerzający się dżoker, obroty za darmo, superobrót, specjalne symbole bonusowe, pomnażanie wygranych, symbole scatter, bonus do wyboru

Dla miłośników kinomatografii, film Mumia stał się dziełem kultowym i nie ukrywamy, że my również moglibyśmy łatwo ulec jego czarowi, mimo że od jego premiery minęło już 20 lat. I nie tylko my – film ma miliony fanów na całym świecie. Nie ma co się zatem dziwić, że firma Playtech zdecydowała się zainwestować i zakupić dla swoich gier slotowych licencję tej popularnej marki. Nie zdradzając na razie zbyt wiele, powiemy jedynie, że było warto.

Automat do gry The Mummy przeniesie Cię do świata, który poznasz z filmu. Warto wspomnieć, że licencja jest kompletna. Dzięki temu, w odróżnieniu na przykład od automatu online Gladiator, znajdziesz tu rzeczywiście wszystkie ważne postacie, przedmioty i sceny z filmów, a nawet ich kontynuację. Niesamowite wrażenia ogólne podkreślają muzyka, dźwięki i oczywiście video, czerpiąc z tych najlepszych momentów filmu. Wystarczy już tylko miska popcornu i możesz spokojnie rozpocząć wspaniałą przygodę przy tym automacie.

The Mummy gry bonusowe

Jak w raju poczują się głównie ci gracze, którzy szukają automatów online z wieloma funkcjami specjalnymi, bonusami i grami bonusowymi. W grze slotowej The Mummy znajdziesz ich naprawdę dużo.

Podstawą jest oczywiście klasyczny symbol Wild reprezentowany przez mumię samego Imhotepa i zastępuje on wszystkie symbole, oprócz tych bonusowych. Wyświetla się on jednak tylko na walcach 2, 3 i 4. Kolejną klasyką jest symbol Scatter. Ten ma na tym automacie przydzielony obrazek logo gry. Jeśli na walcach pojawi się 3 albo więcej razy, wygrana z symboli scatter jest pomnożona stawką całkowitą, a następnie dolicza się do wygranej z linii.

To jednak nie wszystko. Oprócz symboli Wild i Scatter bowiem, automat Mummy oferuje również naprawdę epickie gry bonusowe ze wspaniałymi symbolami specjalnymi. Przy pierwszym uruchomieniu możesz skorzystać tylko z jednej opcji specjalnej. A jest nią Lost City Adventure Bonus. Jeśli uda Ci się go trafić, to przeniesiesz się do zaginionego miasta Hamunapra, gdzie stopniowo otwierasz skrzynie z pieniędzmi i nagrodami specjalnymi, aż do chwili gdy znajdziesz napis „Zbieraj“. Po pojawieniu się tego napisu, gra bonusowa kończy się. Ty jednak zawsze zyskasz bonus specjalny, który następnie możesz zebrać przy obracaniu walcami i który oferuje Ci różne korzyści. Jeśli będziesz miał już więcej symboli specjalnych, możesz dowolnie przełączać się między nimi. Aktywny może być jednak zawsze tylko jeden z nich.

Bonusy specjalne na automacie The Mummy

Scorpion Scatter – Symbol Król Skorpion działa jak symbol Scatter.

Expanding Mummy – Symbol Wild z mumią rozszerza się w kierunku pionowym przez 3 rzędy i zwiększa szansę na wygraną.

Scarab attack – Jeśli na 3 walcu wykręciłeś symbol Wild, na walcach 2 i 4 losowo dojdą kolejne dwa symbole Wild.

Collapsing reels – Wszystkie symbole w zwycięskiej kombinacji eksplodują i na ich miejsce spadają symbole znajdujące się nad nimi + dodane zostają nowe. Może to naturalnie prowadzić do nowych wygrywających kombinacji. Nowe zwycięskie symbole również wybuchają, a proces powtarza się, dopóki nie pojawią się nowe zwycięskie kombinacje.

Mummy power – 1, 2 albo 3 symbole Wild w zwycięskiej kombinacji pomnożą wygraną 3, 6 albo 9 razy.

Mummy respin – Symbol Wild zatrzyma walec na którym się znajduje, aby powtórzyć obrót i powtarzać go aż nie trafisz zwycięskiej kombinacji.

Oprócz tych sześciu symboli specjalnych, w bonusowej grze Lost City Adventure masz możliwość wyciągnięcia ze skrzyni jeszcze dwóch stałych bonusów.

Pierwszym z nich jest bonus Free Games. Ten zostanie aktywowany wtedy, gdy symbole Free Games wykręcisz gdziekolwiek na walcach 1, 3 i 5. Po aktywacji zdobywasz 5 obrotów za darmo + jeden superobrót.

Drugi stały bonus jest również inspirowany filmem - Mummy Hunt. Aby go uruchomić, musisz zdobyć symbole Mummy Hunt na bębnach 1 i 5. W minigrze będziesz polował na mumie - a kluczową decyzją, którą musisz podjąć będzie to, w którym kierunku pójść na skrzyżowaniu. Jedna droga kończy się ślepym zaułkiem, a druga prowadzi do mumii, którą musisz zabić. W sumie możesz pokonać aż 10 mumii. Ale uwaga - jeśli wybierzesz ślepy zaułek, zostaniesz złapany przez mumię, a gra bonusowa skończy się.

Zagraj na automacie The Mummy online za darmo

Z opisu gry chyba jasno wynika, że przy automacie The Mummy nie będziesz się nudzić. Naprawdę bardzo łatwo stracić rachubę czasu podczas gry. Jeśli gra wydaje Ci się skomplikowana, zagraj najpierw na automacie The Mummy za darmo i sam zobacz czy Cię wciągnie. Jesteśmy pewni, że tak.

Filmowe automaty wideo

Inne sloty do gier od Playtech